SEAT Ibiza un Arona ir uzlaboti

03-апр, 16;21 work 1502
SEAT Ibiza un SEAT Arona ir salīdzinoši jauni slavenā spāņu autoražotāja modeļi, kas parādījās uz MQB A0 platformas un tika izlaisti 2017. gadā. Pateicoties modeļu apvienošanai, tie tika salikti gandrīz uz viena un tā paša konveijera. Pateicoties spilgtajam izskatam un pieņemamajai cenai, abi auto pircēju acīs izrādījās ļoti pievilcīgi, tāpēc to pārdošanas līmenis izrādījās pat augstāks nekā gaidīts.
Uz šo labo ziņu fona SEAT vadība ieviesa atjauninājumu abiem modeļiem, kas sola padarīt automašīnas vēl ērtākas, stilīgākas un modernākas. Pirmkārt, plānots paplašināt pieejamo dzinēju klāstu, kurā būs tradicionālie benzīna dzinēji, kā arī viens eksemplārs ar 90 ZS jaudu. patērējot sašķidrinātu metānu.

Turklāt viņi sola jaunu transmisijas veidu - septiņu joslu robotu, kam būtu jāpalielina komforts un jāpalielina potenciālā autobraucēju auditorija, uz to rēķina, kuriem nepatīk manuālā pārnesumkārba. Starp citu, tas arī paliks šeit, bet kļūs par piecpakāpju, ar tīri priekšējo riteņu piedziņu, kā tas bija iepriekš.
Runājot par Ibizas un Aronas izskatu, tas nav tik ļoti mainījies. Automašīnas saņēma jaunu resti, diskus, svaigu optiku, kā arī pāris stilīgus virsbūves elementus ar svaigu štancējumu. Kopumā ar šādiem jauninājumiem ir vairāk nekā pietiekami spēcīgam pārveidojumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/