Septiņvietīgā universāla SEAT Alhambra Typ 7N testa brauciens

19-май, 12;28 admin 11 358
Mums ir trešās paaudzes SEAT Alhambra, kas ir septiņvietīgs universāls ar diezgan plašu salonu un ārkārtīgi neērtu motora izkārtojumu. Jā, tas attiecas uz visiem transportlīdzekļiem ar apgrieztu priekšējo pārsegu.
Pati SEAT Alhambra savu ceļu Eiropas tirgū sāka 1997. gadā, kad parādījās šīs automašīnas pirmā paaudze. Mūsu pārskatā trešo versiju sauc par Typ 7N. Automašīna ir veidota uz Volkswagen Group A5 (PQ46) platformas, kas kopumā ir labi pierādījusi sevi kā universāla virsbūves pamatu.

Salons ir plašs un ērts. Sēdvietas nav ļoti apmierinošas, bet skatu laukums nav pārāk labs. Traucē priekšējais stabs, kas ir diezgan slīps un aizņem lielāko skatu laukumu.

Automašīnā esošais motors ir divu litru dīzeļdegviela, lai gan ir benzīna kolēģi ar līdzīgu un mazāku tilpumu 1,4 litri. Izvēlei tiek dota arī divu veidu kastes - mehāniska sešpakāpju vai 6 pakāpju robotizēta automātiskā mašīna no DSG.
Vadībā šī mašīna neizceļas ne ar ko īpašu. Bet balstiekārta ir diezgan mīksta un elastīga, kas nenotiek ar visu SEAT modeļu līniju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/