Personīgā skaņas tehnoloģija pārbaudīta SEAT

19-сен, 14;07 admin 11 556
Autotehnoloģijas attīstības ziņā SEAT nevar nosaukt par izrāviena uzņēmumu, taču daži notikumi joprojām notiek tā sienās. Tātad nesen Spānijas koncerna inženieri un programmētāji strādā pie personiskas skaņas sistēmas, kas palīdzēs autovadītāja palīgiem sniegt informāciju.
SEAT izstrādā savu sistēmu kopā ar Noveto, kas lielā mērā nosaka šīs tehnoloģijas attīstības vektoru. Ar tās palīdzību jūs varat tieši pārraidīt skaņas viļņus tieši cilvēka auss kamerā. To sauc par personīgo, jo tas darbojas atklātā telpā, neizmantojot austiņas vai citas skaņas reproducēšanas sistēmas.

Paredzams, ka īpašā dizaina skaļruņi tiks iebūvēti centra panelī. Tos sauc par Sowlo un tie rada augstas frekvences virziena skaņas avotu. Avots saņem informāciju no borāta datora, pēc tam to pārveido audio formātā un pārraida tieši mērķim.
Mums jāpiešķir šim tehnoloģiskajam jauninājumam savs pienākums. Tas izskatās patiešām iespaidīgi un noteikti atradīs daudz lietojumu citās jomās. Mūsdienās bezvadu austiņas ir tendencē, un tas ir pilnīgi iespējams, pateicoties Noveto un SEAT centieniem, pat tie tuvākajā nākotnē nebūs vajadzīgi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/