SEAT testē Cupra e-Racer sacīkšu koncepciju

19-сен, 14;12 admin 1538
SEAT, kuram sacīkšu un rallija automašīnas nav jaunas, pārsteidza auto presi, sākot testēt jauno Cupra e-Racer sacīkšu koncepciju. Pat ar šīm ziņām būtu pieticis, lai izraisītu žurnālistu interesi, taču fakts, ka automašīna būs pilnībā elektriska, pārvērta šīs ziņas par trokšņainu ziņu plūsmu.
Tas ir jaudīgs Cupra e-Racer, kura akumulatora nodalījums ir piepildīts ar 6072 šūnām, ar kopējo jaudu 64 kWh. Šķiet, ka sējums ir diezgan parasts, it īpaši uz mūsdienu jaunumu fona. Tomēr, ņemot vērā absolūto SEAT pieredzes trūkumu šajā jomā, tas patiešām pārsteidz. Īpaši ņemot vērā faktu, ka šis apjoms ir salīdzināms ar 9000 mobilo tālruņu akumulatoru ietilpību.

Pats automobilis darbojas ar iespaidīgu 300 kW elektromotoru, kas ir salīdzināms ar 408 ZS. Tajā pašā laikā maksimālās slodzes ļauj izspiest no dzinēja līdz 680 ZS.

Pārbaudes testu laikā visi spēkstacijas elementi tika pārbaudīti pa vienam un pārbaudīti atsevišķi. Tas ļāva precīzi salīdzināt katras daļas raksturlielumus un noteikt katras transportlīdzekļa vienības galīgās slodzes.
Uzņēmums optimistiski vērtē jaunos priekšmetus un sagaida lielus sporta automašīnas panākumus gan sacīkšu trasē, gan pārdošanā, kas solās startēt jau 2021. gadā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/