Tuvākie SEAT plāni

19-июл, 14;14 admin 11 716
Uzņēmuma SEAT vadība paziņoja par saviem tuvākajiem plāniem, kuru darbības joma ir patiešām iespaidīga. Varbūt neliels autoražotājs no Spānijas, kurš visā tās pastāvēšanas laikā ir spējis atzīmēt gan labu attīstību, gan absolūti sekundārus modeļus, beidzot izpletīs spārnus un paziņos par sevi visā pasaulē.
Pirmkārt, tika nolemts būtiski pārveidot pašreizējo MQB platformu, kas tiek izmantota uzņēmuma jaunajiem krosoveriem. Ratiņi tiks pārveidoti par moduļu sliedēm, un nākotnē tie būs noderīgi elektrisko un hibrīdo transportlīdzekļu izveidē.

Daudz cerību ir saistītas ar Ķīnas ražošanas aliansi, kuru Vidējās Karalistes uzņēmēji ir noslēguši ar Volkswagen. Savukārt vācieši piesaistīja savu meitasuzņēmumu SEAT un nolēma plaši popularizēt zīmolu Āzijas reģionā.
Šobrīd galvenā SEAT produkcija ir koncentrēta Martorellā, taču jau tuvākajā nākotnē iekārtas tiks izvietotas ārpus Eiropas. Uzņēmums plāno ienākt Āzijas tirgos, kā arī aktīvi strādā pie elektrisko transportlīdzekļu izstrādes, kam vajadzētu parādīties jau tuvākajā nākotnē. Izstrādē palīdz Volkswagen speciālisti, kuriem ir liela pieredze elektromobiļu projektēšanā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/