SEAT logotipa vēsture

19-сен, 12;34 admin 1511
Tiem, kam patīk iedziļināties dažādu automašīnu zīmolu logotipu vēsturē, SEAT uzņēmuma logotipa izveides vēsture būs ļoti parasta, lai arī tam ir savas interesantas iezīmes. Mūsdienu logotips, kuru šo bažu cienītāji zina noteikti, ne vienmēr izskatījās šādi. Tāpēc mēs iesakām ienirt vēsturiskajā retrospektīvā, lai uzzinātu visas detaļas.

Līdz pagājušā gadsimta 80. gadiem uzņēmumam vienkārši nebija logotipa. Automašīnas labākajā gadījumā bija marķētas uz ķermeņa ar hromētiem burtiem "SEAT".

Situācija mainījās 1982. gadā, kad oficiāli tika izstrādāts pirmais logotips uzņēmuma vēsturē. Tas izskatījās kā lielais burts "S", kuram bija trīs asi asi atzari, kas papildināja agresivitāti. Apvalka apakšdaļā bija arī uzņēmuma nosaukums zilā krāsā. Šis logotips bija aktuāls līdz 1999. gadam.

Toreiz, tūkstošgades mijā, SEAT domāja par logotipa maiņu. Jaunais logotips bija tas pats burts “S”, kas izģērbts trīs daļās. Pats burts bija pelēks uz sarkana fona, bet uzraksts kļuva pretējs sarkanajam ar mainītu fontu.
Visbeidzot, 2012. gadā logotips tika mainīts pēdējo reizi, un tas ieguva modernu izskatu. Jāatzīmē, ka tas izskatās ļoti oriģināls, atšķirībā no uzņēmuma ražotajiem modeļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/