Pārbaudes brauciens ar agresīvu Seat Ibiza

18-сен, 16;46 admin 11 365
Spilgta un agresīva Seat Ibiza tika izveidota jauniešiem, kuriem patīk pavadīt laiku trokšņainos kūrortos un pārsteigt citus ar savu jaunības maksimālismu. Četru durvju automašīna atgādina Cupra Bocanegra, taču tai ir pavisam cita tehniskā bāze. Kā tiek kontrolēts šis Spānijas izstrādātāju tehnoloģiju brīnums, mēs aprakstīsim tālāk.
Seat Ibiza var droši attiecināt uz izstāžu automašīnām, kuras, tāpat kā pāvi, ir izstrādātas, lai piesaistītu garām braucošo cilvēku uzmanību un izraisītu jauktas skaudības un sajūsmas par viņiem. Šai funkcijai viss dizains ir saasināts un viegli tiek galā ar to, ja nenonākat tuvu automašīnai.

Ja sīkāk aplūkosim Seat Ibiza, pamanīsim ne pārāk veiksmīgās FR un Cupra Pirelli P7 riepas, dekoratīvo elementu zemo kvalitāti un kopumā nelielu neveiklību dizaina izkārtojumā.

Par laimi, interjers nepievīla un izskatās vairāk vai mazāk ierobežots un ērts, atšķirībā no Cupra, kas vienkārši bija slims ar viltotu oglekļa šķiedru uzliku daudzumu un pārmērīgu patosu. Stūres rats ir tikpat smieklīgs - ar elektronikas vadības paneli saplacinātu līdz apakšai. Pedāļi ir sportiski un ļoti neērti.
Seat Ibiza nevar saukt par sacīkšu automašīnu, taču tā tiek vadīta ļoti labi. Kopumā šis modelis par demokrātiskām izmaksām patiešām atbilst vecās pasaules zelta jauniešiem!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/