Izmēģiniet iespaidīgo Seat Leon Cupra

18-сен, 16;26 admin 11 401
Seat Leon Cupra ir īsts spāņu skaists vīrietis ar jaudīgu 265 Zs turbodzinēju. un iespaidīgu braukšanas sniegumu. Neatkarīgi no tā, cik smagi stūma SEAT galvenie konkurenti no Volkswagen grupas, autoražotājam izdevās izgatavot ļoti iespaidīgu automašīnu ar klāstu progresīvu tehnoloģiju.
Šajā automašīnā ir iespaidīgs viss, sākot no pašbloķējošā diferenciāļa līdz mīkstajai adaptīvajai balstiekārtai. Kas attiecas uz dizainu, ar piecām priekšējām gaisa ieplūdes vietām un iespaidīgu radiatora priekšējo dizainu jūs vēlaties to apbrīnot, nenolaižot acis.

Tomēr ir arī daži sēkļi. Piemēram, bloķēšanas trūkums, kas uz priekšpiedziņas automašīnas izskatās patiešām dīvaini. Tomēr adaptīvā balstiekārta vairāk nekā kompensē šo pārraudzību, ļaujot mums braukt pa samudžinātajām Barselonas ielām un novērtēt tās darba maigumu.
Šī automašīna ir skaidri paredzēta braukšanai ar lielu ātrumu. Pasažieriem nav nevajadzīgu detaļu un liels komforts. Pirmo simtu automašīna apmainās tikai sešās sekundēs, un maksimālais ātrums ir 280 km / h, kas ir pietiekami jebkuram braukšanas un ātruma cienītājam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/