Crossover Seat Tarraco saņēma jaunu dzinēju

24-ноя, 17;36 work 1480
Spāņu Seat Tarraco iepriecināja zīmola cienītājus ar diezgan labu tehnisko aprīkojumu un savai klasei pieņemamu komforta līmeni. Auto, kas būvēts uz Volkswagen Tiguan Allspace un Skoda Kodiaq bāzes, guva plašu pircēju atzinību, tāpēc SEAT nolēma ieviest atjauninājumu, cita starpā papildinot modeļu klāstu ar jaunu benzīna dzinēju.
Sāksim ar svarīgāko, proti, divu litru EA888 evo4 turbodzinēju, kas bez ceremonijām tika aizgūts no Golf GTI. Šis dzinējs SEAT krosoveram piešķirs pienācīgu paātrinājumu un nedaudz izrotās blāvo dzinēju līniju, ko šobrīd pārstāv tikai benzīna agregāti.

Papildus dzinējam atjauninātā krosovera pircēji sagaida jaunu režģi, optiku, sānu līstes un virkni citu tīri kosmētisku jauninājumu. Kopumā šeit ir klātesošs džentlmeņu komplekts ar jebkuru restyling, kas nevar vien priecāties.
Seat Tarraco jaunā versija jau ir nonākusi konveijerā, tāpēc krosovera tirdzniecībā var sagaidīt tuvāko pāris mēnešu laikā. Auto tiek pārdots tikai Eiropā un NVS valstīs, tāpēc ASV pircējiem būs jāmeklē citas budžeta alternatīvas šim karstajam spānim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/