Seat Leon Cupra Eiropā ir vispusīgi atjaunināts

02-мар, 21;34 work 1373
Spānijas autoražotājs Seat nesen modernizēja savu Leon Cupra modeli, kas saņēma visaptverošu visu sistēmu jauninājumu. Auto iepriecinās ar vairākiem jauniem spēka agregātiem, kā arī atjauninātu dizainu, kas kļuvis vēl modernāks un praktiskāks. Par visiem Leon Cupra jaunās versijas aspektiem jūs uzzināsit tālāk tekstā.
Pirmkārt, jāatzīmē jaunie spēka agregāti, kurus pārstāv tikai benzīna turbokompresoru četrinieki. Pavisam tādi būs divi ar vidējo atdevi ap 180 zirgspēkiem. Tajā pašā laikā abi dzinēji turpinās strādāt ar standarta piecu pakāpju mehāniku vai automātisko pārnesumkārbu.

Turklāt automašīna saņems uzlabotu piekari un nedaudz pārveidotu bremžu sistēmu. Runājot par izskatu, tas var lepoties ar diezgan nopietnām izmaiņām. Papildus tradicionālajai radiatora režģa un lukturu maiņai automašīnai būs daudz jaunu virsbūves detaļu, diski, spoileris, kā arī firmas sporta virsbūves komplekts, bez kura neiztiks neviens sevi cienošs restyling.
Salonā auto saņems nedaudz palielinātu multimediju sistēmas ekrānu, daudzfunkcionālu stūri ar funkciju taustiņiem, kā arī apsildāmus aizmugurējos sēdekļus. Rezultātā modelis ir vispusīgi atjaunināts, pateicoties kam tā pievilcība tirgū ir ievērojami palielinājusies.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/