Izmēģiniet Seat Leon ST uz kalnu serpentīna

18-сен, 16;23 admin 11 353
Ievērojot inovāciju apvienošanas tehnoloģiju jomā principu, SEAT ražo diezgan iespaidīgas automašīnas, balstoties uz pasaules vadošo korporāciju pieredzi. Šeit ir mūsu šodienas viesis - Seat Leon ST, kas mums atgādina par leģendārajiem Golf un Octavia. Tomēr šajā automašīnā ir kaut kas atšķirīgs. Mēs centīsimies par to pastāstīt.
Seat Leon ST ir bijis tirgū kopš 2014. gada. Izlaidums notika vēlāk nekā Octavia Combi, bet Golf Variant, kas tika izlaists agrāk. Kā jūs varat iedomāties, Leon ST pārņem labāko no C segmenta un pievieno mazliet zīmola identitāti un dizainu.

Pats modelis ir aprīkots galvenokārt ar benzīna dzinējiem, lai gan ir dīzeļa analogi ar pilnpiedziņu. Atšķirībā no iepriekšminētajiem konkurentiem, kas būvēti uz MQB platformas, Seat Leon ST izmanto paša uzņēmuma pieredzi, kas darbībā nav tik slikta. Mīkstā balstiekārta un sānu g-spēka vadība labi darbojas līkumos.
Dzinēju varēja padarīt jaudīgāku. Iespēja 86 ZS un manuālā pārnesumkārba neatšķiras ar lielu saķeri, taču to ir ļoti viegli darbināt. Serpentīnu apstākļos un biežos pagriezienos tas ir tas, kas jums nepieciešams. Es arī vēlos atzīmēt ērtu fit un diezgan plašu interjeru.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/