Seat Alhambra minivenu testa brauciens

18-сен, 16;31 admin 11 421
Seat Alhambra ir īsts spāņu automobiļu dizaina ansamblis ar daudzām unikālām iezīmēm un iespaidīgām detaļām. Jā, šī automašīna atgādina vairāk viduslaiku arhitektūras šedevrus nekā tipisks mikroautobuss no praktiskiem vāciešiem vai izsmalcināta franču dizaina.
Neskatoties uz zobaino konkurentu pārpilnību, puiši no Seat nebaidījās atbrīvot furgonu un pat ar tik pretrunīgu izskatu. Protams, šeit jūs varat apstrīdēt šo jautājumu un teikt, ka dizains kopumā ir gaumes jautājums. Tomēr novecojušās otrās paaudzes apgrieztais Volkswagen Sharan ar ne pārāk iespaidīgu optiku runā pats par sevi.

Kas attiecas uz piezemēšanās ērtību, interjeru un komfortu, nav jāgaida lielas atklāsmes. Mūs sagaidīs ekonomisks, vidēji augstas kvalitātes interjers ar standarta dekoru un rūpnīcas šuvēm uz vidēji mīkstiem sēdekļiem. Sakārtotās, akseleratora un citas plastmasas shēmas nav izgatavotas no labākajiem materiāliem, taču tās rada vairāk vai mazāk pienācīgu izskatu.
Visbeidzot, uz ceļa šī automašīna jūtas kā vajadzētu. Iedomājieties vecu Volkswagen furgonu, kas vienmērīgi peld uz šosejas ar diezgan jaudīga 200 zirgspēku motora jaudu. Tajā pašā laikā nevar būt ne runas par vadāmību un informācijas saturu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/