Test Drive kompaktais krosovers SEAT Ateca

28-окт, 12;23 admin 11 736
Šodien mūsu pārskatā SEAT Ateca, kura koncepcija tika prezentēta 2011. gadā. Šī automašīna izraisa pretrunīgas emocijas, jo kopumā tā ir nedaudz modificēta Skoda Karoq versija, kas šodien vairs neatbilst tirgus prasībām.
Aktīvajā ražošanas fāzē Ateca iestājās 2016. gadā. Spāņi ir strādājuši pie automašīnas dizaina, pievienojot LED optiku, jaunu radiatora vāciņu un lukturu atveres ar pašu ražotu miglas lukturu ražošanu. Kas attiecas uz tehnisko aprīkojumu, tas ir iepriekšminētais Karoq līdz pēdējai skrūvei.

Automašīna ir veidota, pamatojoties uz MQB platformu, kas jau ir kļuvusi par pagātni. Dzinēju rindā ir trīs benzīna un trīs dīzeļdzinēji, kuru vidējā jauda ir 110 ZS.

Iekšpusē mūs sagaida 8 collu skārienekrāna displejs, ādas sēdekļi un labs paneļa izkārtojums. Automašīna ir iespiesta vieglmetāla diskos ar 18 collu diametru un diezgan labu gumiju.
Runājot par vadāmību, Ateca kopumā jūtas kā iepriekšējās paaudzes krosoveri. Šī automašīna, kas samontēta Čehijā, Skoda rūpnīcā, nerada lielu iespaidu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/