Laba hečbeka Seat Leon testa brauciens

18-сен, 16;43 admin 11 605
Mūsu pārskatā nākamais pārveidoja Seat Leon ar lielisku optiku un uzlabotu interjeru. Mums ir jāpateicas Spānijas dizaineriem, jaunajam pārveidojumam bija daudz pozitīvāka ietekme uz automašīnas izskatu nekā visām iepriekšējām virsbūves modifikācijām kopā. Tomēr ejam kārtībā.
Protams, Seat Leon nav jauna automašīna. Koncerns ir ražojis flagmani kopš 2000. gadu vidus, un tas joprojām nav mainījis otro paaudzi. Visi pārveidojumi un nelielas modifikācijas. Tomēr Parīzes auto izstādē demonstrētā automašīnas versija patiešām pārsteidza daudzus apmeklētājus.

Lielisks izskats, mūsdienīga optika, miglas moduļi, atjaunināts radiatora režģis un ātrs ķermeņa siluets. Šis saraksts var turpināties ilgu laiku, taču vieglāk ir apskatīt fotoattēlus un pats novērtēt karstā spāņu "puiša" izskatu.

Ne mazāk iespaidīgs ir darbs pie interjera. Tika nomainīti gāzes un bremžu pedāļi, ievērojami uzlabota stūre un vadības panelis. Ir uzstādīti ērtāki sēdekļi, kas apvienojumā ar plašu salonu padara automašīnu ļoti ērtu.
Diemžēl spēka agregāti palika nemainīgi, tāpat kā suspensija. Tāpēc braukšanas pieredze ir vienāda - laba automašīna ar nepilnīgu braukšanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/