Seat Toledo pacelšanas testa brauciens

18-сен, 16;39 admin 11 638
Seat Toledo ražošana sākās 2012. gadā. Tiesa, tad pacēlājs parādījās tikai Portugālē un Spānijā. Gadu vēlāk to varēja pasūtīt jebkurā Eiropas valstī, taču pieprasījums pēc Spānijas ražotāja automašīnām atstāja daudz ko vēlamu līdz desmitdaļu otrajai pusei.
Tas viss ir par Skoda Rapid, kura analogs ir mūsu šodienas palāta. Ar savu unikālo izskatu Toledo tehniskais aprīkojums praktiski viens pret vienu ir tāds pats kā čehu automašīna. Bet tā cena ir par 33% dārgāka, kas, protams, liek patērētājiem domāt par šādas iegādes vēlamību.

Tomēr Toledo ir savas detaļas. Piemēram, LED optika, kā arī divi disku komplekti pēc klienta izvēles - 15 un 17 collas. Ir automašīna un sava "seja", pie kuras uzņēmuma dizaineri smagi strādāja, pievienojot vairāk agresijas un hroma elementu.
1,4 TSI dzinējs un septiņu joslu DSG robots diezgan labi sadzīvo tandēmā. Tomēr stūres rata informācijas saturs nepārprotami ir zemāks par Skoda oriģinālo modeli. Tikpat pārsteidzoša ir balstiekārta, kas ir uzlabota, bet ne uz labo pusi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/