SEAT izstrādās pilsētas automašīnu VW grupai

09-дек, 23;31 work 1136
VW grupa jau sen un stingri nostiprinājusies Eiropas kontinentā, pakļaujot ļoti daudzus uzņēmumus ar daudz mazāku noplūdi. Viena no šīm kompānijām ir attiecināma uz spāņu SEAT, kas vismaz zīmogo savus budžeta modeļus, turklāt pilda arī sava lielā brāļa norādījumus. Tieši par šādu no augšas uzsāktu projektu mēs runāsim šajās ziņās.
Pašreizējais SEAT prezidents Veins Grifits uzrunāja medijus, kuros dalījās ar informāciju par gaidāmo modeli, kas tiks ražots uz MEB-Lite platformas bāzes. Pēc viņa teiktā, modelis būs kompakts pilsētas auto, kas pārvietosies uz elektrisko vilci.

Iespējams, daži SEAT fani jau ir priecājušies par šo ziņu, taču līdz jaunā produkta gaidīšanai būs nepieciešams ļoti ilgs laiks. Šobrīd projekts ir prototipēšanas stadijā, tāpēc par tā izlaišanu sērijā varam runāt ne agrāk kā 2025. gadā. Protams, šis nav vienīgais šāds VW grupas projekts, taču šis konkrētais modelis solās būt īpaši interesants.
Visticamāk, tas būs budžeta un cenas ziņā pieejams elektromobilis, ko varēs izmantot šaurajās veco Eiropas pilsētu ielās. Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc elektriskajiem transportlīdzekļiem ES valstīs, šis projekts var būt ļoti veiksmīgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/