Izmēģiniet pilsētas automašīnu SEAT Mii

19-сен, 12;25 admin 11 601
SEAT nekad nav bijis ļoti neatkarīgs, ar savu zīmolu izlaižot ilgtermiņa automašīnas ar vislielākajām rūpēm Eiropā. Mūsu pacients šodien nav izņēmums no šī noteikuma. Patiesībā SEAT Mii ir pazīstamais Volkswagen!
Papildus spāņu burvju "attīstībai" Eiropas tirgū tiek parādīts arī slavenā vācu "mazuļa" čehu analogs. Tas ir Skoda Citigo, kas precīzi atkārto visu minēto UP tehnisko pildījumu! Tomēr atgriezīsimies pie SEAT Mii, kas arī nespīd ar oriģinalitāti.

Pirms mums ir četrvietīga divdurvju pilsētas automašīna ar maziem riteņiem. Riteņu formula, starp citu, ir 4 × 2. Motora izkārtojums ir priekšējo riteņu piedziņa. Starp citu, motors šeit jau sen ir pazīstams - 1,0L l3, kas darbojas ar dabasgāzi, un ļoti ekonomisks.

Neskatoties uz nelielajiem virsbūves izmēriem, salonā ir vairāk nekā pietiekami daudz vietas. Vismaz priekšējai sēdekļu rindai, ieskaitot vadītāja sēdekli. Instrumenti, stūre un apdare kopumā izskatās ļoti izdevīgi.
Runāt par kaut kādu dinamiku SEAT Mii gadījumā ir vienkārši smieklīgi, tāpēc teiksim tā - automašīna brauc panesami, labi tiek galā, bet balstiekārta ir tik un tā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/