Seat Leon hečbeka testa brauciens

18-сен, 16;35 admin 1497
Seat Leon hečbeks ir neapstrīdams uzņēmuma flagmanis, kas izskatās un brauc ne sliktāk nekā mūsdienu Eiropas automašīnas. Mūsu modelī, kas nonāca pie mums pārskatīšanai, automašīnai ir S prefikss, kas faktiski ietekmē tikai LED optikas un papildu sloksnes klātbūtni uz ķermeņa.
Protams, ja jūs iedziļināties detaļās, tad pārveidotajā versijā ir daudz vairāk mazu jauninājumu, kas tiek paslēpti no to nenozīmīguma acīm. Tā, piemēram, tika mainīti virsbūves izmēri un automašīnas svars tika nedaudz atvieglots.

Salonā ir arī daudzas jaunas detaļas un dekoratīvie elementi. Tas ir kļuvis nedaudz ietilpīgāks, kas tomēr īsti nebija vajadzīgs. Tomēr Seat Leon sēdvieta ir viena no ērtākajām tirgū.

Elektrostacija tika papildināta ar diviem TSI motoru variantiem 140 un 180 ZS, kas kopā ar robotizēto pārnesumkārbu nodrošina labu saķeri. Piekare, jo tā bija vidējas kvalitātes, nemainījās. Uzņēmums acīmredzami joprojām ir tālu no franču valodas.
Braucot pa pilsētu, mēs varam secināt, ka Seat Leon ir laba automašīna par savu naudu. Protams, tas nav moderns golfs, bet tas arī pārsteidz ar tā ērtību un zināmu pārvietošanās komfortu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/