Atsaukt uzņēmumi pieskārās SEAT zīmolam

07-окт, 20;31 work 1715
Automašīnu zīmols SEAT reti parādās auto ziņu biļetenos, pateicoties tā mikroskopiskajai pozīcijai tirgū. Uzņēmums izveido savu budžeta automašīnu nišu, kuras tiek pārdotas tikai Eiropā, un veic nelielus uzdevumus VW grupas priekšniekiem, kuri to vada.
Tomēr pēdējos mēnešos zīmols ir pamanīts masveida atsaukšanas kampaņās, kas ir izplatījušās gandrīz visās lielākajās automašīnu markās. Atsauksmes bija par Volvo XC90, kas veiksmīgi tiek pārdoti gan savā dzimtajā Eiropā, gan ASV, Audi un BMW automašīnas, kā arī daudzi citi uzņēmumi.

Kas attiecas uz Seat, tas iekļuva sarakstā Seat Exeo modeļu dēļ, kas tika ražoti tālajā 2005.-2011.gadā. Konstatētie darbības traucējumi izrādījās kritiski, lai tik vecus auto paceltu virspusē un izsauktu uz bezmaksas servisu. Problēmu automašīnu īpašnieki var uzzināt, vai viņu automašīna ir sarakstā pēc tā VIN numura.
Protams, kārtējās atsaukšanas kampaņas laikā visvairāk cietis Audi, kam būs jāapkopj aptuveni simts tūkstoši e-tronu, novēršot rūpnīcas defekta dēļ radušos defektu elektroinstalācijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/