Seat Born būs pirmais SEAT elektromobilis

19-авг, 14;17 admin 11 587
Pirmais testa elektriskais automobilis, par kura sērijveida ražošanu nav runas, bija Seat Born, kura pamatā būs e-Mii. Neliela pilsētas automašīna ir ideāli piemērota tehnoloģiju ielaušanai un pieredzei. Kopumā tiks izlaisti apmēram 10 pirmie modeļi, kas tiks pārbaudīti reālos pilsētas satiksmes apstākļos.
Nākotnē Seat Born vajadzētu kļūt par masveida elektrisko automašīnu lielu metropoles teritoriju un Eiropas mazo pilsētu ar mazām ieliņām iedzīvotājiem. Kompaktajā automašīnā tiek izmantota MEB modulārā platforma, kas tika aizņemta no VW grupas.

Pagaidām nav zināma tehniska informācija par transportlīdzekļa aprīkojumu. Tomēr nevajadzētu gaidīt milzīgu akumulatoru un jaudīgu elektromotoru no tik maza korpusa. Drīzāk mūs sagaida kaut kas līdzīgs e-Golf izsmalcinātākā ķermenī.
Nākotnē ražošana un sērijveida ražošana var sākties jau nākamajā 2021. gadā, taču SEAT vadība joprojām ir piesardzīga ar skaļu paziņojumu un paziņojumu sniegšanu. Tomēr pieaugošā lielo Eiropas autoražotāju sacenšanās par augošo elektromobiļu tirgu ļauj gandrīz simtprocentīgi droši apgalvot, ka tur noteikti atradīsies SEAT elektromobilis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/