SEAT zīmols tagad pieder JAC Volkswagen

19-сен, 14;09 admin 11 622
Volkswagen grupa, kurai pieder vairākums SEAT un Ķīnas elektrisko transportlīdzekļu ražotāja JAC akciju, nesen Ķīnā uzcēla savu liela mēroga ražotni. Tās iekārtas ražos modernas elektriskās automašīnas ar autopilotu, kā arī izstrādās tiešsaistes pakalpojumus šai infrastruktūrai.
Šķiet, ka tas ir SEAT, kura zemais apgrozījums un lokalizācija Eiropā neļauj sistemātiski sadarboties ar Āzijas reģionu. Un viss ir uzņēmuma daudzsološajā attīstībā, kas arī iezīmēja acis elektrisko transportlīdzekļu jomā. Volkswagen vadība nolēma piesaistīt speciālistus jaunajai Vācijas un Ķīnas ražošanas aliansei.

Spāņi ieņems vietu uzņēmumā un pārstāvēs Volkswagen grupas intereses šajā aliansē. Paredzams, ka SEAT zīmols kļūs par galveno Vācijas automobiļu nozares zīmolu un seju šajā virzienā.
Saskaņā ar datiem, kas saņemti no SEAT vadības, uzņēmums ir ļoti apmierināts ar šādu vācu uzticību un cer, ka jaunā sadarbība kļūs par jaunu pavērsienu uzņēmuma attīstībā. Lai kā arī būtu, bet globālā asociācija un jaunu aliansu radīšana nav saudzējusi pat mazo ražotāju SEAT.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/